Campusbal 2015l - aneb hokejbalová exhibice u OC Campus

06.03.2015 08:41

Campus Sqare a Brněnský Hokejbalový Svaz si vás dovolují  pozvat na exhibiční hokejbalový turnaj Campus ball 2015, kde se v kategorii mužů proti sobě postaví všechny brněnských týmy : HBK Bulldogs Brno, SK Staré Brno, MAC Eagles Brno a HBC Jundrov. Turnaj  minipřípravek bude již ve znamení soubojů brněnského zástupce HBK Bisoni Brno a pozvaných soupeřů z Kyjova,Veselí nad Moravou, atd.

Akce se uskuteční ve dnech 4. - 5. dubna 2015 na mobilní hrací ploše, která bude k tomuto účelu postavena na parkovišti před hlavním vstupem do OC Campus v Brně - Bohunicích.

Kromě hokejbalu je však pro diváky i pro návštěvníky OC Campus připraven opravdu bohatý doprovodný program, mj. měření rychlosti střely radarem, závody elektrických RC autíček, vystoupení členů klubu Complete self defence system, sportovní aerobik v podání 1CLUB Brno a mnoho dalšího pro malé i velké.

Vstup na turnaj i na doprovodný program  je zdarma, navíc každý malý návštěvník, který se zapojí do některé ze soutěží obdrží pozornost od pořadatelů.

Akce je pořádána za podpory MČ Brno – Nový Lískovec.

Více informací naleznete na tomto webu www.campusball.cz

Na Vaši návštěvu se těší organizátoři turnaje

Zpět

Vyhledávání