Nevídané gesto fair-play hráčů Kyjova v MHbL

13.11.2016 21:01

V regionálním derby mezi Kyjovem a Hodonínem zbývá do konce utkání zhruba minuta a půl, stav utkání 2:1 pro domácí tým. Po závaru před brankou domácích rozhodčí ztratí míček z dohledu, rozpaží a písknutím přerušuje hru. Hráči Hodonína se marně dožadují uznání vyrovnávacího gólu, který však rozhodčí neviděl a dle pravidel nemůže rozhodnout jinak. Nyní se však stane něco, co se příliš často nestává a to nejen v hokejbale... K rozhodčím přichází domácí kapitán s tím, že gól to skutečně byl a tímto mimořádně rytířským gestem posílá utkání do samostatných nájezdů. Vezeme-li v potaz, že (jak už bylo řečeno) se jedná o derby, navíc také o přímý souboj na špici tabulky a do konce utkání zbývají méně jak dvě minuty, nelze jinak, než ZATLESKAT A SMEKNOU před hráči Kyjova pomyslný klobouk ...