Brněnští Eagles v Olomouci na body nedosáhli

06.10.2013 10:54

Do nedělního zápasu jsme vkročili s odhodláním napravit nevydařenou koncovku ze včerejška a vzít si zpět plný počet bodů.
V rozmezí 11. a 13. minuty jsme začali toto předsevzetí naplňovat, protože jsme po brankách Jiřiny a Šajniče vedli 2:0. Tímto výsledkem 1. perioda i skončila.
Snažili jsme se nezopakovat včerejšek, hra byla důslednější a bez větších chyb a tak na světelné tabuli svítilo po 30 minutách skóre 3:0. Třetím exekutorem byl díky nejkrásnější akci zápasu Ceca. Nejprve si nadvakrát vybojoval míček, aby pak zesměšnil i brankáře a do zcela odkryté svatyně pohodlně zasunul.

Ve třetí třetině namlsaný Ceca tvrdou ranou vstřelil svoji druhou branku v olomouckém dresu. Gólový učet završil taktéž druhou brankou v utkání a celkově už 5. zásahem po třech kolech Jirka Duša. Hosté stačili pouze za stavu 4:0 korigovat a tak dnešní klání skončilo 5:1 a my si po zásluze zapisujeme do tabulky další tři body.

1. Hvězda – Večerka (3 body)
2. Hvězda – Duša (2 body)
3. Hvězda – Horák (1 bod)

Antihvězda zápasu : Nazi – za blbé a zcela zbytečné kecy za v náš prospěch rozhodnutého stavu …

HBC Olomouc 2010 - MAC EAGLES Brno 5:1 (2:0 ; 0:0 ; 2:1)
Branky a asistence (dle zápisu) : 10:08 Duša (Přecechtěl, Dobrý), 12:38 Šajna (Hrbáček), 24:22 Večerka, 38:08 Večerka, 42:11 Duša
Sestava : Palánek – Veselý, Tinkl – Kordula, Duša – Horák – Dobrý, Přecechtěl, Nazad – Šajna, Hrbáček, Večerka